• -143,00 zł
search

copy of Invertix 72F - 11 wiader, 165 kg

1 210,00 zł
1 067,00 zł Сохранить 143,00 zł
С НДС

Это идеальный корм, в виде готового сиропа, для подкормки пчелиных семей, как в осенне-зимний, так и в весенне-летний периоды.

Количество
Нет на складе

  Безопасные покупки

Магазин защищен сертификатом SSL.

  Правила доставки

Нажмите и проверьте правила доставки.

  Политика возврата

Подробные правила возврата можно найти в §4 Правил.

Pokarm dla pszczół Invertix 72F w postaci syropu, tak samo jak miód pszczeli, zawiera głównie węglowodany, z przewagą cukrów prostych. Pszczoły nie muszą go specjalnie przerabiać po pobraniu z podkarmiaczki wiec się nie zużywają.

Skład

Fruktoza, sacharoza, glukoza.

Korelacja glukozy/fruktozy/sacharozy (30/39/31) sprawia, że pokarm ten jest idealny na szybkie i sprawne dokarmianie rodzin pszczelich na jesień i zimę.

Cukier ogólny: 72 g na 100 g produktu.

Invertix 72 F nie zawiera maltozy, maltotriozy itp złożonych cukrów, które pszczoły nie potrafią przetrawić i wchłonąć. Odkładają się w one w grubym jelicie pszczoły i chłodną zimą wywołują biegunkę oraz wiążące się z niej choroby rodziny pszczelej w tym nosemozę. Ponieważ pszczoły nie mają szmat do sprzątania i sprzątają wypróżnienia z ramek zjadając je, co potęguje biegunkę całej rodziny pszczelej. Z syropem Invertix 72 F nie będzie tego problemu. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pszczół!

Opakowanie

Funkcjonalne białe wiadro z plombą i niebieską przykrywką z napisami i etykietą producenta. Jako jedyne na rynku, dodatkowo pod przykrywką szczelnie zgrzane folią. Uniemożliwia to wchłanianie wilgoci z powietrza w trakcie przechowywania, gwarantuje utrzymanie parametrów fizykochemicznych i mikrobiologicznych oraz zabezpiecza przed ewentualnym wylaniem w trakcie niedbałego transportu.

Produkcja

Syrop ten zawiera głównie cukry proste, powstałe w wyniku inwersji enzymatycznej syropu cukrowego (sacharozy), na fruktozę i glukozę, oraz dodaniu fruktozy, dla zwiększenia jej ilości (idealnie skomponowany do zimowego dokarmiania pszczół). Produkowany z najwyższej jakości cukru kategorii 1. Produkt charakteryzuje niski współczynnik HMF, brak pozostałości neonikotynoidów, stabilne pH, niskie zabarwienie.

Wyprodukowano w Polsce! Z Polskich buraków, w zgodzie ze środowiskiem.

Produkcja podlega kontroli

Weterynaryjny numer identyfikacyjny αPL1402022 p

Wyjątkowość

Pokarm dla pszczół - Invertix 72 F wyróżnia się spośród zwykłych syropów:

  • wyjątkową formułą (składem) - podobną do płynnych miodów
  • brakiem składników obciążających jelita pszczół (np. brakiem maltozy)
  • szczelnym opakowaniem (brak dostępu bakterii, pleśni itp.)

Termin przydatności

Minimum 12 miesięcy od daty produkcji.

Nawet "po tym terminie" syrop nie ulegają zepsuciu! Pod warunkiem, że opakowanie nie zostało otwarte.

Waga netto

150 kg syropu (10 wiader po 15 kg).

Wysyłka

Na palecie.

Новый товар
Комментарии (0)